In deze nieuwsbrief van Tim'sSpeelgoedboederij is het volgende te zien:
- Siku items
- Houten knikkerbanen, leuke foto's en een video (nieuw!)
- Voorjaarsbeurs Renswoude
- Nieuwe showroom bijna klaar!
Genoeg te zien dus. Zowel in deze nieuwsbrief als natuurlijk op ons
Youtube-kanaal.
De lente is begonnen en het zonnetje doet al goed zijn best.
De tijd om weer lekker buiten te spelen is aangebroken, wist u dat Bruder speelgoed ook zeer geschikt is om mee buiten te spelen!
Uiteraard kunt u ook terecht voor de loop- en traptractors van Rolly Toys, hét speelgoed voor kinderen die graag buiten spelen.
Zij zullen hier urenlang speelplezier mee beleven.
Kijk op onze website voor ons uitgebreide aanbod.
Nieuwe producten BBlocks
BBlocks heeft een leuke aanvulling op de BBlocks bouwplankjes op de markt gebracht, namelijk knikkerbanen. Deze banen kunnen enkel als knikkerbaan gebouwd worden, maar ook goed gecombineerd worden met de bouwplankjes van BBlocks, waardoor en hele mooie gebouwen gemaakt kunnen worden, waar de knikkers doorheen kunnen rollen.
Heb jij een mooi gebouw of knikkerbaan gemaakt ?
Plaats je foto op onze facebook pagine en laat iedereen zien wat de mogelijkheden zijn !
Voorjaarsbeurs Renswoude.
Ook dit jaar zullen wij weer op de voorjaarsbeurs te Renswoude staan met onze leukste houten en boerderij speelgoed. Dit betekent dat een deel van ons assortiment op 3,4 en 5 april niet in onze showroom aanwezig. Bent u van plan om op een van deze dagen langs te komen in onze showroom en op zoek naar iets specifieks ? Dan adviseren wij u om van te voren even te bellen, zodat wij aan kunnen geven of dit artikel wel of niet in onze showroom aanwezig is.
De beurs wordt gehouden in Sporthal de Hokhorst in Renswoude op donderdag (3 apr) en vrijdag (4 apr) van 18:30 - 22:00 uur en op zaterdag (5 apr) van 12:00 - 18:00 uur.
Wij hebben voor deze beurs een leuke aktie bedacht, nieuwsgierig geworden ? Wij verwelkomen u graag in onze stand.
Tenslotte; de nieuwbouw van onze nieuwe winkel/showoom is bijna klaar! Binnenkort meer hierover en waarom we dit een beleefwinkel noemen.
Hieronder alvast de eerste foto's, tot binnenkort!
Met vriendelijke groet,
Tims Speelgoedboerderij